Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - 2T931A

Strony: [1] 2 3 ... 45
1
Stosunek do Muzeum Techniki jest obrazem tego, co działo się z polską myślą techniczna na przestrzeni ostatnich lat - mowa o transformacji, która równała się niemal całkowitej likwidacji całego polskiego przemysłu elektronicznego.

2
Post z 2012 roku. Aktualnie mamy rok 2016 i znowu to samo! Zadłużenie, likwidacja. To jest chore. Trzeba coś z tym zrobić. Oczywiście dziwny to kraj w którym najważniejsze, centralne muzeum techniki nie ma racji bytu. Ile można na to patrzeć?

3
Praca od zaraz w Warszawie. Pracownik działu sprzedaży, e-commerce jak również sprzedaży fizycznej. Obiektem sprzedaży w pierwszej fazie będą akcesoria komputerowe, gadżety, przedmioty codziennego użytku. Równolegle rozwijana jest sprzedaż elektroniki specjalistycznej – podzespoły elektroniczne, akcesoria krótkofalarskie, chemia do lutowania (http://ivichem.pl – nasz produkt) – z tego właśnie względu poszukujemy osoby, która będzie znała się na elektronice. W szczególnych wypadkach możemy przyjąć do pracy osobę, która nie zna się na elektronice, ale ma inne interesujące cechy szczególne. Nie mamy żadnych wymagań odnośnie wykształcenia – bardziej interesuje nas doświadczenie i zainteresowania.

Poszukujemy do pracy osoby, która dobrze zna język polski, potrafi posługiwać się słowem, dobrze pisze i jednocześnie wdrożona jest w tematy techniczne, elektronikę. Mile widziana jest znajomość języków obcych.

Praca odbywa się w naszym lokalu o powierzchni 200m2, w centrum Warszawy (Al. Jana Pawła II/ ul. Dzielna).

Kilka słów o nas – w 2013 roku stworzyliśmy firmę odzyskującą dane – http://klinikadanych.pl
następnie stworzyliśmy firmę techniczną IVITER – http://iviter.pl oraz http://iviterserwis.pl – która obok odzyskiwania danych zajmuje się serwisem elektroniki – praktycznie wszystkich urządzeń elektronicznych. Plany mamy kosmiczne – dosłownie – za 10-15 lat planujemy wysyłać własne statki w kosmos.

Warunki pracy – do omówienia – na początek 3000zł. Umowa o pracę jest możliwa z czasem – kwestia do ustalenia. Warunki do negocjacji.

Obowiązki:
- praca w godzinach 10:30 – 18:30 w dni robocze, soboty 11:00-16:00
- sprzedaż fizyczna, internetowa
- odbieranie telefonu
- pakowanie przedmiotów i ich wysyłka (większość kurierem)
- wystawianie aukcji na allegro oraz w sklepach internetowych
- pisanie opisów przedmiotów

Mile widziana jest znajomość fotografii, w tym produktowej, znajomość HTML + CSS.

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: info@iviter.pl

4
Ogłoszenia / Praca dla krótkofalowca - Szpital Danych
« dnia: Listopad 25, 2015, 05:11:43 am »
Gorąco zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem:
http://www.gumtree.pl/a-inzynierowie-technicy-i-architekci/srodmiescie/szpital-danych-obsluga-klienta-z-jezykiem-angielskim/1001490817770910785252009

Bardzo chętnie na stanowisko to zostanie zatrudniony krótkofalowiec.Szpital Danych – odzyskiwanie danych – obsługa klienta z językiem angielskim

Szpital Danych (http://szpitaldanych.pl) – poszukuje osoby na stanowisko obsługi klienta. Twoim zadaniem będzie odbieranie telefonów, udzielanie odpowiedzi na wszelkie pytania, koordynowanie pracy specjalistów, pilnowanie terminów oraz procesów.

W tej chwili nie ma takiej usługi w dziedzinie odzyskiwania danych, jakiej wykonania nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Planujemy ekspansję międzynarodową.

Są godziny kiedy dzwonią dwa, trzy telefony jednocześnie. Zarówno są zapytania o nasze usługi jak i pytania o już przyjęty sprzęt.
Należy ciągle notować sprawy, zobowiązania, a następnie ze wszystkich się wywiązywać – cały czas składamy deklaracje klientom, deklaracje, z których trzeba się wywiązać. To nie jest zwykła obsługa klienta – to koordynacja szeregu procesów. Bardzo ważne jest aby być w stanie uczestniczyć w kilku-kilkunastu procesach jednocześnie, aby umieć się w nich odnaleźć.

- głębokie zdolności komunikacji
- znajomość zagadnień technicznych – bardzo dobrze aby osoba na tym stanowisku była zaznajomiona z elektroniką lub jakąś dziedziną techniczną nam bliską
- wysoka odpowiedzialność –  nie ma miejsca na pomyłki
- swobodna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (pisanie bez błędów)

Być może ktoś o wysokim rankingu szachowym będzie dobrym kandydatem na to stanowisko.
Na każdym etapie będziesz doszkalany. Wiele z naszych procesów – zwłaszcza jeżeli chodzi o obsługę klienta - opartych jest o precyzyjne instrukcje.

Wynagrodzenie:
Podstawa = 3000zł – tyle pieniędzy mam przeznaczonych na to stanowisko.
Premia – zależna od wyników szacowana na kolejne 1000-3000zł, ewentualnie więcej – wszystko zależne od negocjacji. Ja nie mam węża w kieszeni – ale trzeba się postarać i pracować godnie, w zgodzie z oczekiwaniami.

Dysponujemy lokalem 180m2 w centrum Warszawy, zlokalizowanym przy ul. Dzielnej 7a.

Możliwa każda forma zatrudnienia.

Odzyskiwanie danych nie jest jedyną naszą formą aktywności - faktycznie aktualnie jest to najważniejsza dla nas dziedzina ale obok niej zajmujemy5
Polecam serwis odzyskujący dane - Szpital Danych http://klinikadanych.pl - wystarczy powiedzieć o swoim krótkofalarskim pochodzeniu i targować się o rabat:)


6
Polecamy drugą stronę kolegi krótkofalowca - http://diagnoserwis.pl

7
Powitanie / Odp: Witam wszystkich
« dnia: Grudzień 24, 2013, 06:12:46 pm »
Witamy na pokładzie forum!

8
Powitanie / Odp: Witam Wszystkich
« dnia: Grudzień 24, 2013, 06:11:06 pm »
Witamy!

9
Początki / Odp: Sprzęt dobrej jakości
« dnia: Wrzesień 06, 2013, 11:09:48 pm »
Do lasu, z tego co mi wiadomo, idealne jest pasmo 46-50MHz. Nie bez powodu właśnie to pasmo przeznaczone jest dla leśników. Po prostu ta częstotliwość ma zdecydowanie najlepsze parametry. Czy wynikałoby z tego, że pasmo krótkofalarskie 6m będzie się dobrze sprawowało? Wtedy możesz posiadając licencję wykorzystać to pasmo właśnie do łączności, możesz przy tym stosować dużą moc i dostępną na rynku aparaturę krótkofalarską. Czy koledzy potwierdzają fakt, że pasmo 6m jest optymalne do pracy w lesie?

10
Hydepark / Głupoty na portalu - pobór mocy iPhone 40W?
« dnia: Sierpień 18, 2013, 02:47:05 am »
http://www.sfora.pl/Twoj-iPhone-zuzywa-wiecej-energii-niz-lodowka-a58758/2#3020039

Co o tym myślicie? W komentarzach zrobiłem wyliczenie dla twierdzenia, że iPhone rocznie zużywa 361kWh...

11
Sprzęt fabryczny / Odp: Skaner nasłuchowy ICOM IC-10R Problem
« dnia: Sierpień 12, 2013, 05:36:03 pm »
Patent z przewodem dotyczył pasma fal krótkich - czyli do 30 MHz - tam gdzie odbywają się łączności międzynarodowe, gdzie pracują krótkofalowcy, stacje radiofoniczne, marynarze, transmisje dziwnych danych.

PKP pracuje na UKFie - odbierać ich można na antenie fabrycznej.

12
Powitanie / Odp: Kłania się Bytom
« dnia: Sierpień 11, 2013, 06:23:43 pm »
Witamy na forum!
 Gdy mnie pytają o prawo jazdy odpowiadam zawsze - prawa jazdy nie mam, mam natomiast licencję krótkofalarską:)

13
Sprzęt fabryczny / Odp: Skaner nasłuchowy ICOM IC-10R Problem
« dnia: Sierpień 11, 2013, 06:22:27 pm »
Po pierwsze zadaj sobie pytanie co chcesz osiągnąć, co lub kogo chcesz usłyszeć.

Generalnie sprawa jest dość prosta. IC-R10 (o nim chyba mowa?) pozwala odbierać pasma fal krótkich - modulacje SSB - USB i LSB - czyli po podłączeniu większej anteny - np. 10 metrów przewodów rzuconego za okno, można wieczorem posłuchać różnych łączności na falach krótkich.

I do tego nie trzeba nawet funkcji skanowania - ustawiamy krok i kręcimy ręcznie.

A na FM (wąskim) ustawiamy krok 12,5 KHz i skanujemy. Nie wiem do końca jakie są trudności.

14
Powitanie / Odp: Witam Wszystkich
« dnia: Sierpień 06, 2013, 02:37:03 pm »
Witamy!
 Wszystko się dobrze składa - forum się odradza.

Mam nadzieję, że rehabilitacja się udała - sam przechodziłem ciężką rehabilitację - kolano - zerwane więzadła przednie i tylne. Operacja, rekonstrukcja. Ale noga jest już silna.

Oby wszystko zawsze szło w dobrym kierunku - potrzeba jednak naszego wysiłku.

Życzę dużo zdrowia!
73!

15
14 i 15 września 2013 (sobota i niedziela) - odbędzie się ogólnopolskie spotkanie krótkofalarskie - 2. Zjazd Techniczny SP.
Szczegóły na stronie:
http://www.zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/

Kto się wybiera?

Strony: [1] 2 3 ... 45