Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - arekwawa

Strony: [1]
1
Hydepark / forum umarło?
« dnia: Listopad 26, 2017, 09:40:06 pm »
Witam

Czy aby to forum już umarło? Mam wrażenie, że tutaj się już nic się nie dzieje. Może się mylę? Jakiś głos do dyskusji??

Pozdrawiam Areczkas

2
Technika antenowa / antena dla SDR Play RSP2
« dnia: Listopad 15, 2017, 09:12:49 pm »
Witam

Panowie (Panie) mam zamiar kupić SDRPlay rsp2. Czy możecie mi doradzić wybór anteny. Chciałbym mieć możliwość posłuchać i KF (głównie 40/80m) i UKF. Niestety mieszkam w mieście i nie mam możliwość instalacji na dachu więc zostaje możliwość na balkonie (ostatnie piętro) i zabawa terenowa (wyjazd samochodem w teren).

Pozdrawiam Areczkas

3
Nasłuchy / radioscanner kłopot z aktywacją
« dnia: Październik 31, 2017, 09:41:35 pm »
witam

Drodzy koledzy dobre parę dni temu chciałem zarejestrować się na forum radioscanner. Rejestracja została przeprowadzona pomyślnie jednak zostałem poinformowany, iż muszę poczekać na autoryzację administratora (email automatyczny). Od tamtego czasu cisza. Czy wy również mieliście podobny problem, zakładając, że również korzystacie z tamtego forum? Dodam, że napisałem dwa emaile do wspomnianego admina i nadal nic?
Jak to mam rozumieć?

Pozdrawiam Arek

4
SDR / SDR Rx/Tx (KF Band) na Raspberry PI??
« dnia: Maj 21, 2016, 10:06:00 pm »
Witam Forumowiczów

Mam zamiar zakupić R-PI aby zdubowac na nim SDR Rx/Tx na pasma amatorskie KF. Czy ktoś z Was wykonał już taki projekt? Zakup R-PI chce uzależnić od właśnie tego projektu i zastanawiam się jaką wersję kupić. Zastanawiałem się nad R-PI 2.


Z góry dziękuję

Areczkas

5
Hydepark / Krótkofalowcy BIS
« dnia: Marzec 25, 2010, 10:00:33 pm »
Witam Wszystkich

Mam pytanie otwarte do wszystkich- Co sądzicie o programie Krótkoflowcy BIS??? Warto aby wypowiedzieli się wszystcy zainteresowani o wrażeniach i jakości programu, który od niedawna nadawany jest na EduSat dla szerszego grona widzów którzy mogą na podstawie tego programy wyrobić sobie zdanie na temat krótkofalarstwa?

Pozdrawiam i czekam na rozwinięcie wątku.

Arek

6
Hydepark / sierpniowy numer Świata Radio
« dnia: Sierpień 01, 2009, 02:22:06 pm »
Witam Forumowiczów

Czy również i do Was nie dotarł jeszcze sierpniowy numer Świata Radio? Ciekawe, że jako długoletni prenumerator różnych tytułów z korporacji AVT muszę czekać tak długo na swoją prenumeratę mimo że aktualne numery są w sprzedaży powszechnej. Po co w takim razie prenumerować- dla wersji elektronicznej w nieudanym formacie Zinio?

Pozdrawiam Arek

Strony: [1]