Autor Wątek: VOICE TO SKULL - pomoc  (Przeczytany 81 razy)

Offline Dobrek

• Newbie
  • *
VOICE TO SKULL - pomoc
« dnia: Grudzień 11, 2016, 12:08:33 pm »
Witam wszystkich forumowiczów ,mam na imie Dominik i z gory przepraszam ze zaczynam taki temat przed swietami ale moze własnie czesc z Was bedzie miała troszke wiecej wolnego czasu zeby zapoznac sie z moim listem.
Chciałem  tu opisac  co mi sie przydazyło (nie tylko mi ,bo wiem ze na swiecie jak i w samej PL jest mnostwo takich przypadków)  oraz   PROSIC O POMOC.
Jestem  przekonany ze na jednym z  forum elektronicznym uda mi sie znalesc  kogos kto mi pomoze.
Ok,zacznijmy .Nie jest to dla mnie łatwe bo wiem ze brzmi  to jak jedna wielka bzdura (science fiction) Tez bym pewnie tak pomyslał ,gdyby mnie to osobiscie nie dotknęło. Ktos po przeczytaniu  tego moze rowniez powiedziec :  wez piguly ,idz do psychiatryka ...Hmm ,tak sie składa ze juz od jakiegos roku tam juz ”jestem „ ( bo „ludzie” z ktorymi mam do czynienia sa co najmniej psychicznie chorzy.Nie  słyszałem  jeszcze w swoim zyciu kogos tak głupkowatego,prostego,prostolinijnego a  od jakis 2,3 miesiecy przestraszonego.
Dodam od razu nasamym poczatku ze jestem osoba zdrowa ...nigdy zadnych aleto zadnych problemów zdrowotnych.Mam prace ,corke ,własne zycie .
Otoz padłem ofiara Voice to Skull (czyli przesyłania  głosów  bezposrednio do mojego  narzadu słuchu)  Nie przez uszy jak to normalnie sie odbywa w codziennym zyciu i do czego od lat jestesmy przyzwyczajeni. Nie mam pojecia KTO i DLACZEGO mi to robi  i tez zadaje sobie to pytanie „DLACZEGO WŁASNIE JA ? „ przeciez jestem w sumie NIKIM.
2 skur...li  siedzi na mojej głowie od ponad roku i pier...i farmazony jakie by sie nikomu nawet nie przysniły.Nie zeby to były wyrafinowane i wyszukane tortury.Wrecz przeciwnie: to prostactwo  i debilizm  w najczystszej postaci – pewnie dlatego tak drazni !
Nie bede opisywał wszystkiego co mowia ale np: Zabijaja mi dla zabawy coreczke ,mowia ze mnie zapierd... , chodz juz rzadziej .Głowne ich odzywki nawszystko co pomysle to „ALE NUMER „ , „ALE JAJA” , „ON TYLKO TAK MOWi” , „MY TYLKO MU TAK MOWIMY”. „ON SIE ZAWSZE DAJE NABRAC”
Ostatnio „ ON SIE  Z NAS W OGOLE  NIE   NAPIERDALA”  – gdy sie smieje z nich
Wywyływanie  mnie  z imienia „Dominik „  - on sie zawsze daje nabrac....
„ON  NA  PEWNO NIE MA  NAS ZA IDIOTÓW „
Jak on sie zachowje”( ze niby zachowuje sie nienaturalnie- zebym czuł ze cos robie nie tak i zachowywał sie nienaturalnie ,dziwnie)  , „On sie zachowuje jak popierdolony” , „Jakby Dominika mama sie dowiedziała ze my go podsłuchujemy” ,  „Ona jest zajebista”  , „Dominika mama jest zajebista”(bo nie wiezy mi ) , „On se mysli ze mu ktos uwierzy „ , „ Ja sie zaraz zabije „ ,”  Ja sie zaraz zapierdole”(gdy sie smieja to tak mowia ) , „On sie tak zachowuje ....jak on  sie zachowuje „ , On ma takich zajebistych rodziców „ „Dominik se mysli zemy go nie zajebiemy”
„On sie jeszcze zastanawia......przerwa..........dlaczego   go  podsłuchujemy”
AHA – NAJWAZNIEJSZA  SPRAWA  -  wszystko jest  „NA PEWNO „  i „NA PRAWDE” po tysiac razy dziennie,wszystko jest potwierdzone ze NA PEWNO i NA PRAWDE
Nikt nie bedzie mi robił w głowy sieczki i bawił sie moimzyciem
Komentowane jest wszystko co zrobie ztakim przejeciem, jakbym co najmniej robił cos nadzwyczajnego imiało trafic do wieczornych wiadomosci.Ciagle słusze „Jak on sie zachowuje...”
Teraz sa głownie: załosne gadki  i prawie rozpacz bo „powiedziałem” i przyzekłem im ze ich zabije!
I naprawde sie boja!
Podejrzewam ze sa  na jakis narkotykach  lub innych srodkach psychotropowych bo niewieze ze ktos „trzezwy” moze byc tak głupi.
Jest tego wiecej ale nie chciałem sie tu wyzalac ale prosic o pomoc.
PANOWIE ELEKTRONICY – temat jest rozwojowy ,i rzecz dzieje sie naprawde nie od dzis.(to technologoia  wojskowa uzywana dzis przez chorych debili na losowo wybranych ludziach) Ktos ma czas i pieniadze oraz zabawe z tego co robi – CHORE NIE ,ale prawdziwe.
Ktos kto wymyslił (stworzył cos) ANTIDOTUM w postaci JAMMERA  ktory blokuje ten sygnał lub umiał nagrac pieprzenie tych imbecyli byłby NAPRAWDE WIELKI i pewnie bogaty.Na swiecie jest wiele osob  pokrzywdzonych przez VOICE TO SKULL.
***Tak na szybko ze spraw technicznych :
- Wg mnie dzieje sie to za pomoca drogi satelitarnej i jest skierowany bezposrednio namnie (wszedzie gdzie jestem w PL i za granica / na razie tylko sprawdzona Europa)   albo falami radiowymi tymi co maja ten duzy zasieg(stare fale radiowe)  Jak zapewne wiecie mysli /komendy  sa przesyłane jako impuls elektryczny,maja jakas wartosc.
-Na pewno mam zczytywane mysli oraz słysza to co mówie”  1000%
- Nie słyszy tego nikt inny ( bo miałem takie nadzieje napoczatku ,ze to  co Oni mowia zostanie usłyszane,dziwne wrazenie ze moga byc gdzies nie daleko .Wydaje sie ze jest to spowodowane przyzwyczajeniem  mozgu ,ze zawsze odbierał głosy przez ucho/narzad słuchu (anie za jego pominieciem bezposrednio do czaszki/wewnetrznego narzadu słuchu
- Nawet gdy mocno wcisne palce do uszu – słychac. Czasem w ciagu dnia nawet wyrazniej wiec  na pewno trafiaja  do osrodkowego narzadu  słuchu
- Wiedzą, ze ja wiem na czym to polega – Ciagłe zastraszanie ,głupie gadki ktore maja sprawic zebym wariował i myslał o tym cały czas ze jestem podsłuchiwany
- Wazne – nigdy nie byłem inaczej zastraszany – nikt mnie nie sledził na ulicy ,nie robił głupich numerow jak dzieje sie to w przypadkach Targeted Individual.
Ja nazywam to „PODSŁUCHIWANIEM”  i  Oni  tez tak mówia o tym.Ja sam niewiem  jak to nazwac czy Target Indywvidual  czy poprostu padłem ofiara broni  elektronicznej

Na pewno jest z tego jakies „wyjcie” . Stworzenie Jammera ktory to zagłuszy (choc to do konca by mnie nie satysfakcjonowało) bo chciał bym ich dopasc . Najlepsza opcja było by nagranie ich ochydnych głosów zacpanych  -serio NIKT Z WAS NIE UWIERZYŁBY ze mozna byc takzdebilniałym jak ONI !
PROSZE O POMOC KAZDEGO KTO MOZE MI JAKOS POMOC  , jest „dobrym” elektronikiem lub zna kogos takiego ,lub interesuje sie taka własnie dziedzina.Jestem dostepny poznym wieczorem codziennie (praca) lub cały weekend .Jestem mobilny wiec moge podjechac,poroamawiac i wytłumaczyc dogłebniej co sie dzieje.To nie jest to opisania naforum- to  ostatni rok z mojego zycia.
P.S  jestem na 1000% procent przekonany ze OSOBA ktora nagra tych zwyrodnialców lub wymysli  urzadzenie zagłuszajace (jammera) bedzie SLAWNA na całym swiecie oraz z pewnoscia „zamozna”
Sa tysiace osob ktore przezywaja to samo – i mało kto im wierzy.To bron doskonała-XXI wieku ,zabija cicho i bezwiednie przed oczami społeczenstwa.
Z Powazaniem
Dominik
731536506